اخبار

کیف زنانه سنتی

 • کیف زنانه سنتی محصول جدید گروه تولیدی چرم لوک تلفیق چرم و چوب و پارچه

 • کیف زنانه سنتی از ملزومات پر کاربرد و مورد استفاده روزمره است. چرم نیز به دلیل دوام و جنسی که دارد، همیشه نقش مهمی در زندگی بشر از دوران کهن تا به امروز داشته است. یکی از نکات مثبت در انتخاب کیف جادار بودن و استحکام آن است.

  کیف دوشی برند لوک مدل سنتی زنانه از تلفیق چرم طبیعی گاومیش و شتر ساخته شده است. چرم به‌دلیل دوام و جنسی که دارد، همیشه نقش مهمی در زندگی بشر از دوران کهن تا به امروز داشته و کاربردهای بسیاری دارد. چرم شترقرار دادن آن در بدنه کیف به استحکام و عمر طولانی محصول کمک فراوانی میکند که محصولات تولیدی ما را به عمر ۳۰ ساله میرساند چرم گاومیش به دلیل ضخامت بالا و ایستایی عالی برای  بودن بدنه کیف نیز به استحام آن و حمل لوازم سنگین کمک می‌کند علاوه بر آن تلفیق چرم شتر  و چرم گاومیش و گاو  با دو رنگ متفاوت بر زیبایی کیف می‌افزاید. اینگونه کیف‌ها برای حمل کتاب، جزوه و حمل لوازم سنگین، مناسب بوده و برای استفاده در محیط‌ هایی مثل دبیرستان، دانشگاه یا محل کار به‌کار می‌روند. و استایل روزانه

  هنرمندان برند لوک luk همگی ، با استفاده از چرم طبیعی گاوی و شتر، با طراحی ساده و کاربردی، محصولات چرمی زیبایی را خلق می‌کند که با دست و چرخ صنعتی دوخته می‌شوند.

  برند چرم لوک حدود ۵ سال است که توسط طراح آن رضا عبدالهی موحد  بنیان گذاری شده و با شور و اشتیاقی وصف ناشدنی از یک کارگاه خانگی شروع به فعالیت کرده است. از میانه راه با حضور همکاران و مسئولین محترم میراث فرهنگی و معاونت صنایع دستی و گردشگری ، تلفیقی حرفه‌ای از زیبایی و عملکرد را در سطح بالایی از کیفیت ارائه کرده و با افتخار در معرض دید مشتریان قرار دهد.کیف زنانه سنتی

  این برند با داشتن نشان ملی صنایع دستی، در تولید مصنوعات چرمی دست‌ساز بسیار معتبر بوده و سعی در حفظ هنر سِراجی که از هنرهای قدیمی و دیرینه ایرانی است، دارد.

  کیف ها دارای بند برزنت چرم دوزی شده قابل تنظیم است و زبانه کیف چرم بوده که با دو سگک و دکمه چفتی آهنربایی بسته می‌شود. محفظه اصلی کیفها  با درب قفل دار یا سگگ دار  قابل بسته شدن بوده و هم درون کیف و هم پشت آن یک جیب برای نگه‌داری لوازم ضروری تعبیه شده است. کیفهای  مدل جدید چرم لوک  برای استفاده روزمره با پوشش های مختلف  هماهنگ است.

بازدیدها: 352

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.